Kasa Projesi

Kasa Projesi

KASA DEĞİŞİMİ - YENİ KASA - ÖZEL AMAÇLI KASA - KASA PLAN PROJE
Aracınızdaki eski kasanız yerine kasa tadilatı ile ihtiyaçlarınıza dönük yeni bir kasa kullanmak istiyorsanız, araç tadilat projesinin aracınızın imal yılı mevzuatlarıyla birlikte günümüz tadilat yönetmeliğine uygun olarak tadil edilmesi ve Karayolu Trafik Yönetmeliği gerekliliklerinin sağlanması gerekir. Frigorifik kasa, ahşap kasa, ilaveli kasa, sac kasa, açık kasa, kapalı kasa, platform kasa, perdeli / brandalı kasa, konteyner taşıyıcı, kancalı kaldırıcı, damper, tanker, canlı hayvan taşıyıcı, oto taşıyıcı, oto kurtarıcı, beton mikseri, beton pompası, tomruk taşıyıcı, çöp toplama aracı, yol süpürme aracı, kompresör, planör taşıyıcı, tehir veya perakende satış aracı, merdiven araç, vinç kamyon, havada çalışma platformlu araç, kazılı vinçli araç, kamyon tente projesi, alçak tabanlı römork, cam taşıyıcı, itfaiye aracı ve dahası için tadilatın öncesinde veya sonrasında aracınıza dönük bir çalışma yapmamız için bize ulaşmanız yeterli. Sorunsuz ve hızlı proje çözümlerimizle beklemeden tescil işlemlerinizi yaptırın.

SU TANKI / SÜT TANKI / VİDANJÖR / AKARYAKIT TANKI
Aracınızı bir tanker araca dönüştürmek istiyorsanız, tehlikeli madde taşımacılığı için bu tadilata yetkin bir firma ile çalışmanız gerekir. Aracımı su tankeri, süt tankeri, polietilen tanklı veya vidanjör araç yapmak istiyorum diyorsanız kasa tadilatı öncesinde veya sonrasında aracınıza dönük bir araç tadilat projesi yapmamız için bize ulaşmanız yeterli. Sorunsuz ve hızlı proje çözümlerimizle beklemeden tescil işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

ÖZEL ÜSTYAPILAR
Trafikte kütle ve boyut yönetmeliğinden muaf olarak seyredebilecek özel üst yapı üretim hedefleriniz varsa bize başvurun, hızlı ve net sonuçlar alın.

NASIL BAŞVURACAĞIM?
Dilerseniz olduğunuz yere gelerek aracınızı görüyoruz dilerseniz size göndereceğimiz aracınıza özel şablona yazacağınız ölçüler ve aracınıza ait resimlerle dakikalar içinde projenizi oluşturuyor ve onayı için Türk Standartları Enstitüsü'ne online başvurunuzu yapıyoruz.

BELGEM NE ZAMAN ÇIKAR?
Başvurunuz yapıldıktan sonra bulunduğunuz yere en yakın Türk Standartları Enstitüsü araç kontrol noktasına sizi yönlendiriyoruz. Burada yapılan araç incelemesinin ardından Enstitünün onayladığı Uygunluk Belgenizi size teslim ediyoruz. Bu süre aynı gün ile 2 iş günü arasında değişebiliyor.

OTO KURTARICI, KURTARICI, OTO TAŞIYICI ARAÇLAR
Aracınız hali hazırda bir otokurtarıcıysa ya da kapali veya açık kasa farketmeksizin aracınızı 1 ton taşıma kapasitesi olacak bir taşıyıcı araca döndürebiliyorsanız, aracınızı oto kurtarıci olarak tescil ettirebilirsiniz demektir.

Uzman ekibimizden destek alarak oto kurtarıcı veya oto taşıyıcı araçlarınız için en etkili çözümleri jet hızıyla uygulayabilirsiniz.