Hizmetler

Montaj

Birlik Otogaz Sistemleri; Yetkili servisi, bayiisi olduğumuz ATİKER, BRC, WENTGAS, GFI, TARTARINI, KitMTM, VIALLE VE ICOM JTG hp markalarını eğitimli, profesyonel montaj ekibimizle siz müşterilerimizin araçlarını kendi aracımıza işlem yapma titizliğinde (Marka ayırmaksızın) LPG dönüşüm işlemini gerçekleştirmekteyiz. 

LPG / Otogaz Montajı talepleriniz için; yetkili servisimizi ziyaret edebilir, yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

 


Sorunsuz LPG Dönüşümü yaptırmanın kuralları:


1- Servisin doğru seçilmesi.
2- LPG dönüşüm kitinin aracınızın markasına göre servis tarafından belirlenmesi.
3- Aracınızın markasına göre yapılan butik çalışma ve titiz işçilik.
4- Montaj süresinin 3-4 saat gibi sürelerle kısıtlanmaması.

Doğru işçiliği, aracınıza göre doğru ürün ile buluşturduğumuzda; maksimum performans ve maximum yakıt tasarrufu, en önemlisi de sorunsuz ve konforlu bir sürüş elde edilecektir.

PEDALBOX'ı Kendi aracınızda ücretsiz test edebilirsiniz!


• 15 gün garantili geri iade.
• 2 yıl kullanım garantisi.

Sizler de Pedalbox ürününü test etmek ve bu ayrıcalığı yaşamak için bizimle iletişime geçebilir, aracınız ve sürüş keyfiniz için mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

ÇEKME KARAVAN & MOTOKARAVAN LPG TANK UYGULAMASI
Çekme, Van, Moto Karavanlarda LPG TANK Uygulaması ile %60'a varan Enerji Tasarrufu sayesinde; Isınma, Şofben ve Ocak kullanımı ihtiyaçlarınızı daha ekonomik şekilde otogaz ile karşılayabilirsiniz. Normal ev tüpüne kıyasla 6 kat daha güvenli ve çok daha ekonomik. YERİNDE MONTAJ Hizmeti Birlik Otogaz'da. Detaylı bilgi ve örnek uygulamalar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.